Рада призначила

Рада призначила "своїх" членів комісії з добору нового складу НКРЕКП

Укрінформ
Верховна Рада проголосувала за кандидатури Василя Яструбинського і Світлани Голикової, які мають увійти до складу конкурсної комісії з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Василь Яструбинський був запропонований Комітетом з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, за його кандидатуру проголосували 252 депутати.

Світлана Голікова була висунута Комітетом з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. Її призначення до складу комісії підтримали 265 депутатів.

Нагадаємо, 26 листопада чинний склад регулятора втратить повноваження через відсутність кворуму. Як повідомлялося, у березні Президент Петро Порошенко затвердив порядок ротації членів НКРЕКП. Члени комісії Юрій Голляк і Володимир Євдокимов підлягають звільненню не пізніше 6 місяців з дня набрання чинності закону про НКРЕКП, Вікторія Морозова і Борис Циганенко – не пізніше 12 місяців, а глава комісії Дмитро Вовк і член НКРЕКП Руслан Машляківскій – не пізніше 18 місяців.

Читайте також: Нацкомісія: прогнози Міненерго свідчать про можливе здорожчання електрики

Раніше в.о. голови комітету Верховної ради з питань паливно-енергетичного комплексу Олександр Домбровський повідомляв, що уряд та Адміністрація Президента будуть готові внести свої кандидатури до конкурсної комісії з обрання нових членів НКРЕКП одразу ж після того, як своїх кандидатів погодять парламентарії.

Згідно з вимогами закону має бути визначено п’ятьох членів номінаційної комісії. Зокрема, дві кандидатури має внести Президент; одну за поданням Міністерства енергетики та вугільної промисловості має внести Кабмін, дві кандидатури має подати Верховна Рада.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-