У ЄБРР назвали  значним успіхом України розміщення євробондів на $3 мільярда

У ЄБРР назвали значним успіхом України розміщення євробондів на $3 мільярда

Укрінформ
У Європейському банку реконструкції та розвитку вважають значним досягненням - самостійний вихід України на ринок зовнішніх запозичень, та як наслідок розміщення облігацій на 3 млрд дол.

Про це в ході "Ukraine Silk Road Trade Finance Executive Forum" сказав управляючий директор по Східній Європі і Кавказу ЄБРР Франсіс Маліж,  повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Успішне розміщення євробондів на ринку запозичень декілька тижнів тому, на який змогла вийти Україна без будь-якої підтримки, є значним успіхом", - сказав Маліж.

Нагадаємо, Україна вперше за три роки самостійно вийшла на ринок зовнішніх запозичень і змогла розмістити облігації на $3 млрд на 15 років під 7,375% річних. Україна оголосила про прайсинг свого першого самостійного випуску єврооблігацій з часу подій Євромайдану у 2014 році. 

Читайте також: ЄБРР: Доопрацьований проект про приватизацію дозволить нарешті її запустити

Новий випуск є випуском облігацій зовнішньої державної позики на основну суму $3 млрд з кінцевим строком погашення 25 вересня 2032 р. чотирма рівними частинами: 25 березня 2031 року, 25 вересня 2031 року, 25 березня 2032 року та 25 вересня 2032 року.

На думку українського уряду, розміщення євробондів на $3 млрд дозволить зменшити навантаження на держбюджет у 2019-2020 роки, період пікових виплат за зовнішнім боргом країни.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-