Коболєв нарікає, що досі не затверджені фінплани

Коболєв нарікає, що досі не затверджені фінплани "дочок" Нафтогазу

Укрінформ
Голова НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв заявляє, що Кабінет міністрів до сьогодні не затвердив фінансовий план ПАТ "Укртрансгаз" та ПАТ "Укргазвидобування".

Про це Коболєв сказав 20 вересня на прес-конференції, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Станом на сьогодні затверджено тільки фінансовий план "Нафтогазу", як окремої юридичної особи, фінплани "Укртрансгазу" та "Укргазвидобування" не затверджені", - сказав Коболєв.

Він наголосив, що це негативно впливає на діяльність НАК, зокрема, інвестиції у першочергові проекти з розвитку ГТС та збільшення внутрішнього видобутку газу.

Як відомо, фінансовий план "Нафтогазу" був затверджений у липні 2017 року - після попередження з боку Європейського банку реконструкції та розвитку про можливе припинення надання кредитних коштів на закупівлю газу у разі неприйняття фінансового плану компанії.

Читайте також: Коболєв: Відставка наглядової ради може "відрізати" Нафтогаз від міжнародних кредитів

Раніше у середу, 20 вересня, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман запевнив, що реформування НАК "Нафтогаз" буде продовжено і навіть поглиблено. Глава уряду пообіцяв, що спільно з міжнародними партнерами буде публічно оновлено і наглядову раду компанії з метою залучення "максимально якісних кадрів для продовження реформи".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-