Українська фармпродукція успішно завойовує європейський ринок - експерт

Українська фармпродукція успішно завойовує європейський ринок - експерт

Укрінформ
Українська фармацевтична продукція успішно завойовує європейський ринок.

Про це заявила директор фармацевтичної компанії «Новалік-фарм» Наталя Сергійко під час прес-конференції в Укрінформі у середу, 20 вересня.

«Існує ряд стереотипів про те, що український продукт гірший за європейські товари. На щастя, це лише міф. В останній час все більше українських товарів успішно завойовують західні ринки. Це свідчить про те, що ми не гірші та готові до конкуренції. Яскравий приклад - вихід українського препарату «Сітопростат» на ринок Австрії», - сказала Сергійко. 

За словами фармацевта, «Сітопростат» - біологічна добавка, розроблена для профілактики та лікування симптоматики запалення та аденоми передміхурової залози. Препарат виробляють на основі компонентів, виготовлених у Німеччині та Франції. Останній факт відповідає високим стандартам якості, запровадженим у країнах Європейського Союзу, додала вона. 

На думку керівника юридичної служби компанії «Фармпланета» - офіційного дистриб'ютора «Сітопростату» в Україні - Євгена Ігнатова, використання таких лікарняних засобів має шанс змінити принцип функціонування вітчизняної медичної системи та повністю відповідає принципам медичної реформи, яка проходить в Україні.

Читайте також: Медики чекають зустрічі у Кабміні: розповісти про "зрівнялівку" та борги

Представник дистриб'ютора зауважив, що в Україні 90% коштів, які виділяються на медицину, витрачаються на лікування пацієнтів. На його думку, така модель є не ефективною. Від неї активно відходять провідні західні країни, замінюючи затратне лікування більш економною профілактикою, в тому числі й за допомогою біодобавок.

Виробники лікарського засобу вказують, що висока якість та попит на український продукт на австрійському ринку дають право сподіватися на успіх і в інших країнах ЄС. Наразі, окрім Австрії та України, «Сітопростат» успішно продається в Молдові та Казахстані. За словами директора компанії «Новалік-фарм», пріоритетними напрямками експорту продукту є Центральної Європа та країни Азії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-