Президент: Тіньові потоки, нарешті, заведені до держбюджету

Президент: Тіньові потоки, нарешті, заведені до держбюджету

Укрінформ
Макроекономічна та макрофінансова ситуація в Україні кардинально змінилась, а доходи державного бюджету зросли за рахунок детінізації, за рахунок боротьби з корупцією.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з представниками вітчизняного та іноземного бізнесу, повідомляє прес-служба глави держави.

"Різко зросли доходи державного бюджету за рахунок детінізації, за рахунок боротьби з корупцією. Це є яскравим свідченням того, що фінансові, тіньові потоки, які раніше живили корупціонерів і злочинців, на сьогоднішній день нарешті заведені до Державного бюджету", - підкреслив він.

Президент зазначив, що значно зросла питома вага ЕС у нашій зовнішній торгівлі, зокрема у 2009 році вона складала 25%, у 2014 році – 30%, зараз вона складає 40%.

Глава держави також наголосив, що в рамках політики децентралізації особливо зросли доходи місцевих бюджетів і видатки, які спрямовуються на розвиток. В окремих територіальних громадах вони збільшились у 7-10 разів.

Читайте також: Порошенко обіцяє бізнесу справедливі суди

Порошенко нагадав про зростання мінімальної заробітної плати і, відповідно, зростання середньої зарплати у державі. Також було суттєво знижено ставку єдиного соціального внеску для роботодавців та скорочено кількість податків.

Глава держави наголосив, що запроваджено прозорість витрачання державних коштів шляхом публічного доступу до всіх витрат державного бюджету. Також він нагадав, що запроваджено систему електронного адміністрування ПДВ та єдиний реєстр відшкодування ПДВ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-