Енергоатом першим серед держкомпаній підготував Нефінансовий звіт за стандартами ЄС

Енергоатом першим серед держкомпаній підготував Нефінансовий звіт за стандартами ЄС

640
Укрінформ
Енергоатом оприлюднив Нефінансовий звіт Компанії за 2016 рік. Він є першим в Україні окремим нефінансовим звітом, який було підготовлено державним підприємством за стандартами GRI.

Про це повідомляє прес-служба "Енергоатома".

«Для Енергоатома підготовка Нефінансового звіту дала можливість якісно проаналізувати механізми збору та узагальнення інформації, що існують в Компанії; визначити найбільш пріоритетні аспекти для оцінки та управління нефінансовим впливом компанії в найближчому майбутньому та в перспективі. Крім того, звіт став першим системним кроком компанії на шляху до впровадження єдиних підходів до співставлення своєї діяльності з цілями сталого розвитку і розробки єдиної політики Енергоатома в сфері корпоративної соціальної відповідальності – зрозумілої як для працівників Компанії, так і для зацікавлених сторін», - зазначив координатор проекту, заступник директора Центру зовнішніх  інформаційних комунікацій НАЕК «Енергоатом» Данило Лавренов.

Читайте також: Данилюк: Мінфін має знайти гроші для будівництва сховища ядерного палива

Так, у Нефінансовому звіті вперше проаналізовано внесок Енергоатома у досягнення 17 цілей сталого розвитку ООН, окреслено найближчі кроки з побудови інтегрованої системи управління питаннями сталого розвитку, а також розкрито закріплені принципи взаємодії із зацікавленими сторонами.

Нефінансовий звіт Компанії видано українською та англійською мовами, також створена двомовна інтерактивна версія звіту (веб-сайт), яка буде представлено трохи згодом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-