У бюджет-2018 заклали 40 мільярдів на дороги - Гройсман

У бюджет-2018 заклали 40 мільярдів на дороги - Гройсман

Фото
Укрінформ
У проекті бюджету на наступний рік передбачено 40 мільярдів гривень на ремонт і будівництво доріг.

Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час ознайомлення зі звітом щодо виконання капітального ремонту ділянки дороги Н-01 Київ-Знам’янка, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Наступного року плануємо 40 млрд грн видатків на ремонт і будівництво доріг", - сказав Гройсман, нагадавши, що цього року на ремонт доріг було виділено 30 млрд грн.  

При цьому, за його словами, уряд не ставить перед собою мету - просто витрату коштів на ремонт доріг, а планує будівництво якісних нових доріг.

"В мене немає такої цілі, щоб витратити кошти на ремонт доріг. В мене ціль одна - побудувати дороги. І тут важливо, щоб була відповідна якість. Тому в доступі є 30 млрд грн. На наступний рік ми плануємо в рамках Дорожнього фонду, що видатки будуть вже не 30, а 40 млрд. Більше того, це тільки те, що стосується державних коштів", - зазначив прем'єр. 

Читайте також: Прем'єр обіцяє готовий проект бюджету-2018 уже в п'ятницю

Якщо ж додати до цієї суми ще кошти, які виділятимуться з місцевих бюджетів, то, за словами Гройсмана, цей обсяг фінансів, безумовно, буде значно більшим. 

"Якщо ми візьмемо, що в рамках децентралізації ми дали можливість містам будувати і ремонтувати дорогу, то звісно ці суми будуть більшими. Тому і в цьому, і наступному роках ми будемо бачити будівництво і завершення будівництва нових доріг, реконструкцію доріг,  дороги в містах, в об'єднаних територіальних громадах. Тобто цей масштабний процес розпочався, і він не буде зупинений, я вам це гарантую", - наголосив керівник уряду.

Фото Владислава Мусієнка

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-