В Одесі залізничники 5 країн погодили транспортний маршрут Південь – Захід

В Одесі залізничники 5 країн погодили транспортний маршрут Південь – Захід

Укрінформ
Очільники залізниць України, Ірану, Азербайджану, Грузії та Польщі домовилися про співпрацю у розвитку міжнародного транспортного маршруту Південь - Захід.

Про це Укрінформу повідомила ПАТ "Українська залізниця".

"Керівники залізниць п’яти країн: України, Ірану, Азербайджану, Грузії та Польщі – 7 вересня підписали в Одесі протокол засідання Координаційного комітету з розвитку міжнародного транспортного маршруту Південь – Захід. Проект з розвитку маршруту передбачає організацію контейнерних вантажоперевезень з Індії/країн Перської затоки через Іран, Азербайджан, Грузію, Україну, Польщу до країн ЄС і зворотно", - йдеться у повідомленні.

Очільник ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов повідомив, що товариство відновлюватиме на цьому маршруті повноцінну роботу двох поромів, у перспективі вже в наступні місяці планується знайти механізм спільно з Грузією та Азербайджаном для задіяння в роботу на цьому міжнародному маршруті одного з поромів. Також розвиватиметься залізнична інфраструктура між станціями Поромна та Ізов – це понад 900 км міжнародного маршруту територією України. 

Читайте також: Greenbrier зацікавлена у будівництві близько 10 тисяч вагонів для Укрзалізниці

Як зазначив голова правління ЗАТ «Азербайджанські залізниці» Джавид Гурбанов, потенціал міжнародного маршруту - понад 70 млн тонн вантажів.

Учасники проекту застосують наскрізні тарифи, що має сприяти залученню додаткових вантажів на міжнародний маршрут.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-