Мінфін вніс проект бюджету-2018 на розгляд Кабміну

Мінфін вніс проект бюджету-2018 на розгляд Кабміну

1177
Укрінформ
Міністерство фінансів 6 вересня 2017 року винесло на розгляд Кабінету Міністрів України проект держбюджету на 2018 рік.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав міністр фінансів Олександр Данилюк.

"Сьогодні вніс Бюджет 2018 на розгляд Кабміну - своєчасно, як і передбачено законодавством. До 15 вересня проект держбюджету-2018 буде поданий на розгляд Парламенту. Бюджет "під ялинку" - це уже минуле. Але тут справа не тільки в дотриманні термінів, а і в якості самого документу", - написав Данилюк.

Міністр зазначив, що бюджет на 2018 рік - реалістичний, збалансований, ефективний і розрахований на перспективу. Це бюджет розвитку і майбутнього зростання країни, що закладає основу для проведення системних глибоких реформ. Для ефективного використання бюджетних коштів ми визначили основні пріоритети Бюджету-2018: освіта, медицина, оборона і безпека, соціальна сфера, децентралізація, підтримка фермерів, ремонт та будівництво доріг тощо.

Читайте також: Уряд вчасно внесе проект держбюджету-2018 у Раду - Гройсман

"Вперше бюджет побудований на основі трирічної резолюції - впроваджуємо більш передбачувану бюджетну політику. Як і передбачалося резолюцією, дефіцит бюджету зменшився до 2,4%, а доходи загального фонду зведеного бюджету перший раз перевищили 1 трильйон гривень та досягли 1 трильйона 30 мільярдів гривень", - додав міністр.

Фото: Данилюк, ФБ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-