ЄБРР оголосив відбір компаній для побудови сміттєпереробного заводу у Львові

ЄБРР оголосив відбір компаній для побудови сміттєпереробного заводу у Львові

2955
Ukrinform
Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) повідомив про початок відбору компаній для участі у першому етапі проекту «Тверді відходи Львова» вартістю 35 млн євро.

Про це повідомляє Zaxid.net

«В оголошенні, опублікованому на офіційному сайті ЄБРР в ніч на 2 вересня, вказано, що проект вартістю 35 млн євро передбачатиме початок рекультивації Грибовицького сміттєзвалища і будівництво заводу з механіко-біологічної переробки сміття. Операторами проекту вказана Львівська міськрада і львівське комунальне підприємство «Зелене місто», - йдеться в повідомленні.

Директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря підтвердив ZAXID.NET, що публікація оголошення про наміри на сайті ЄБРР знаменує початок відбору реальних виконавців цього проекту.

Читайте також: У Львівську область торік інвестовано $58 мільйонів - Порошенко

«З часу публікації оголошення до мене уже звернулися близько 10 міжнародних компаній, що мають бажання взяти участь у проекті побудови сміттєпереробного заводу у Львові. Це німецькі, італійські компанії, є голландці», - розповів Ноздря.

В оголошенні ЄБРР вказано, що тендер на закупівлю товарів, робіт і послуг для проекту «Тверді відходи Львова» буде оголошений у четвертому кварталі цього року.

«Ми сподіваємось оголосити два тендери – один на рекультивацію старого сміттєзвалища, інший – власне на побудову сміттєпереробного заводу. Наразі усі компанії, що зголосилися, хотіли б взяти участь у побудові заводу, охочих взятися за рекультивацію поки нема», - розповів Ноздря.

З 35 млн євро, передбачених проектом ЄБРР, 10 млн передбачені власне на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища. Це безповоротний грант з боку ЄБРР.

Ще 25 млн євро будуть витрачені на побудову сміттєпереробного заводу на території львівської ТЕЦ-2. Розробку проекту заводу уже завершують фахівці французької компанії Egis, також за рахунок гранту французького уряду.

Ноздря уточнив, що ЄБРР погодився збільшити кредит для побудови сміттєпереробного заводу у Львові на 5 млн євро.

Як повідомлялося, в кінці липня Львівська міськрада підписала з ЄБРР угоду на 30 млн євро, з яких грантових 10 млн євро були для рекультивації, а 20 млн євро – кредит під мінімальні відсотки для побудови заводу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>