Нафтогаз підвищує ціни для промисловості

Нафтогаз підвищує ціни для промисловості

Укрінформ
НАК «Нафтогаз України» опублікувала цінові пропозиції на природний газ, які діятимуть з 1 вересня 2017 року, для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання.

Про це Укрінформ повідомили в прес-службі компанії.

"Запропоновані ціни на природний газ із ресурсу компанії диференційовані у залежності від обсягів закупівлі, умов оплати та стану попередніх розрахунків з Нафтогазом. У порівнянні із цінами на серпень цього року, у вересні 2017 року ціни збільшено на 6,3-6,7%", - зазначили в "Нафтогазі".

Читайте також: Майбутнє проекту «Нафтогазу» в Єгипті за $1,25 мільйона оцінить Lazard

Нагадаємо, з 1 жовтня 2015 року введено в дію Закон України «Про ринок природного газу», яким передбачено, що постачання природного газу здійснюється за цінами, що вільно встановлюються між постачальником та споживачем, крім випадків, передбачених цим Законом. Так, з метою забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу, на суб‘єктів ринку природного газу у виключних випадках та на визначений строк можуть покладатися спеціальні обов‘язки в обсязі та на умовах, визначених Кабінетом Міністрів України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-