Гройсман: Мінінфраструктури готує пропозиції щодо комплексного розвитку логістики

Гройсман: Мінінфраструктури готує пропозиції щодо комплексного розвитку логістики

Укрінформ
Українська логістична інфраструктура - від портів та залізниці до авіасполучення - потребує оновлення та комплексного бачення розвитку, яке за дорученням Кабміну опрацьовує Міністерство інфраструктури.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування з журналістами в рамках поїздки в Миколаївську область, повідомляє Урядовий портал. 

«Всю логістичну інфраструктуру треба оновлювати. Є доручення Мінінфраструктури, аби вони представили комплексне бачення розвитку інфраструктури – від портів, до залізниці, повітряного транспорту, доріг. Це єдина система, і вона має розвиватися гармонійно», - сказав Гройсман.

При цьому він звернув увагу, що робота в заданому напрямку вже ведеться. Так, Стратегія розвитку дорожнього господарства вже активно формується – у тому числі, шляхом реалізації конкретних проектів.

«Стратегія розвитку доріг формується на конкретних проектах. І нам потрібен час і ресурси», - сказав Прем’єр-міністр. Він додав, що важлива складова ресурсного забезпечення – радикальна зміна роботи української митниці та перевиконання бюджетних надходжень саме у частині митних платежів. «Якщо, приміром, Миколаївська митниця минулого року забезпечила 600 млн грн надходжень, то цього року це вже 1,2 млрд грн. Ми йдемо по збільшенню обсягів, – сказав глава уряду. – Важливо й те, що ремонт доріг стає якіснішим. На ринку дорожніх робіт з’являється конкуренція, а це веде до зниження ціни робіт та підвищення їх якості».

Читайте також: Гройсман заявив про намір зробити українські морські порти конкурентними

Є, за словами Прем’єр-міністра, напрацювання і в сфері водного, а саме: річкового транспорту, який може стати альтернативою автомобільним перевезенням.

«Нам треба відновлювати річкове судноплавство. Це важливий елемент розвитку економіки, логістики перевезень вантажів та розгрузки доріг», - сказав Гройсман.

Як повідомляв Укрінформ, сьогодні Прем’єр-міністр Володимир Гройсман перебуває з робочою поїздкою у Миколаївській області. Цього тижня він також здійснив робочі поїздки на Дніпропетровщину та Херсонщину.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-