Укренерго ініціює зниження тарифу на передачу електроенергії в 2018 році

Укренерго ініціює зниження тарифу на передачу електроенергії в 2018 році

Укрінформ
ДП «НЕК» Укренерго» ініціює зниження тарифу на передачу електроенергії для компанії у 2018 році на 10% - з 6,933 коп./кВтгод до 6,24 коп./кВтгод. 

Про це інформує прес-служба Укренерго.

«Укренерго ініціює зниження тарифу на передачу електроенергії для компанії у 2018 році на 10% - з 6,933 коп./кВтгод до 6,24 коп./кВтгод. Це означає, що українські споживачі у 2018 році заплатять на 800 млн грн менше за послуги компанії», - йдеться в повідомленні. 

Читайте також: Плювати нам на тарифи: кого з українців не хвилює підвищення цін на електрику

За словами керівника Укренерго Всеволода Ковальчука, однією зі стратегічних цілей Укренерго, яка зафіксована у стратегії компанії, є оптимізація тарифу на передачу електроенергії магістральними і міждержавними мережами.

«Остаточна мета цього завдання - зниження вартості послуг системного оператора для кінцевого споживача. І нам вдалося цього досягти», - коментує Ковальчук.

Як зазначають в Укренерго, у 2018 році операційні витрати компанії знизяться на 6,5%, або на 210 млн грн. І це без індексації витрат на прогнозний рівень інфляції, тому реальне зниження операційних витрат у цінах 2017 року буде ще більшим. 

Водночас знижений на 10% тариф не завадить Укренерго збільшувати ресурси для погашення основної частини кредитів міжнародних фінансових інституцій, а також для обслуговування таких кредитів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-