Українці скаржаться на збої в роботі PayPal

Українці скаржаться на збої в роботі PayPal

Укрінформ
Українські користувачі скаржаться на збої в роботі PayPal — ось уже кілька днів при спробі перевести гроші з українського аккаунта сервіс повідомляє про проблему і пропонує звернутися в саппорт.

Про це повідомляє ain.ua.

У службі підтримки PayPal відповідають, що знають про проблему, однак ні причин, ні термінів її рішення не повідомляють.

При цьому із здійсненням платежів за товари або послуги на американських торгових майданчиках проблем в українських користувачів не виникає — блокуються тільки прямі грошові перекази з українських акаунтів на іноземні.

Наскільки масовий характер носить проблема, точно не відомо, однак в PayPal повідомили про сотні аналогічних заявок з України. Фахівці компанії займаються вивченням проблеми, проте точних термінів її усунення не повідомляють. Поки українцям рекомендують відправляти перекази через банк.

Читайте також: Нацбанк видав 23 електронні ліцензії на переказ коштів за межі України

Нагадаємо, PayPal працює в Україні лише частково: можна відправляти платежі з України, але не можна приймати з-за кордону. У компанії неодноразово заявляли, що в нашій країні розширення функціоналу поки не розглядають. Справжні причини того знають тільки в PayPal, проте активісти вважають, що основна проблема лежить в недосконалому законодавчому полі України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-