Нацбанк видав 23 електронні ліцензії на переказ коштів за межі України

Нацбанк видав 23 електронні ліцензії на переказ коштів за межі України

1459
Ukrinform
Національний банк України з 3 липня по 3 серпня 2017 року видав 8 уповноваженим банкам 23 електронні індивідуальні ліцензії на переказ коштів за межі України.

Про це йдеться на сайті НБУ

“За перший місяць з початку видачі електронних індивідуальних ліцензій (з 3 липня по 3 серпня 2017 року) Національний банк загалом видав 23 такі ліцензії. Всього за цей час новою системою з видачі е-ліцензій скористались 8 уповноважених банків”, - йдеться в повідомленні.

У Нацбанку зазначають, що приблизно половина е-ліцензій була видана для здійснення інвестицій за кордон, трохи менше – для розміщення коштів на власному рахунку за межами України.

У НБУ уточнюють, якщо протягом першого тижня було зареєстровано кілька «технічних» е-ліцензій для тестування, то, починаючи з другого тижня, банки вже почали проводити реальні операції на основі е-ліцензій.

“Реальні операції було проведено за 16 е-ліцензіями. Обсяг операцій, проведених на основі цих 16 електронних ліцензій, становив 437 тис. дол. США і, відтак, не мав суттєвого впливу на стан валютного ринку”, - повідомили у НБУ.

Читайте також: Нацбанк дозволив формувати кредитну документацію за електронним підписом

Як відомо, е-ліцензія є видом індивідуальної ліцензії, яка видається фізичним особам в електронному вигляді на перерахування іноземної валюти за кордон на загальну суму до 50 000 доларів США (в еквіваленті) для здійснення трьох видів валютних операцій: інвестицій за кордон; розміщення коштів на власних рахунках за межами України, виконання зобов’язань перед нерезидентами за договорами страхування життя.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-