USAID планує постачати річкою не лише кавуни, а й фрукти та овочі

USAID планує постачати річкою не лише кавуни, а й фрукти та овочі

1619
Ukrinform
Проект USAID "Підтримка аграрного і сільського розвитку" планує використовувати річкову логістику для поставок не лише кавунів, а й фруктів та овочів, і залучити до проекту фермерів з інших регіонів.

Про це Укрінформу повідомила прес-служба проекту Агентство США з міжнародного розвитку (United States Agency for International Development, USAID) "Підтримка аграрного і сільського розвитку".

"Після підбиття підсумків першого тесту ми очікуємо наступні партії продукції (кавунів - ред.), а після успішного завершення пілоту відпрацьована модель може бути застосована до інших видів фруктів та овочів, а також фермерами з інших регіонів, які забажають скористатися цим ланцюжком постачання", - зазначили фахівці проекту в коментарі кореспонденту агентства.

Перша баржа з кавунами, яка прибула 4 серпня до Переяслав-Хмельницкого, була тестом нової моделі поставок плодово-овочевої продукції в Україні. Наразі учасники проекту відпрацьовують механізми логістики і пакування, розраховують показники вартості і часу та налагоджують взаємодію. 

Читайте також: Одна баржа Дніпром - мінус 60 фур дорогами

Як повідомлялося, у червні 2017 року фермери Херсонської області, компанія ТОВ СП «Нібулон», торговельна мережа «Сільпо» і проект USAID "Агросільрозвиток" підписали угоду про співпрацю у рамках пілотного проекту «Створення ефективного логістичного ланцюга постачання плодово-овочевої продукції». Першу поставку в рамках проекту було здійснено 30 липня, коли баржа з херсонськими кавунами відпливла з м. Гола Пристань у напрямку Києва.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-