Кістіон сказав, скільки зберегли вугілля надзвичайні заходи в енергетиці

Кістіон сказав, скільки зберегли вугілля надзвичайні заходи в енергетиці

Укрінформ
Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон заявляє, що завдяки тимчасовим надзвичайним заходам в енергетиці з 17 лютого до 17 липня зекономлено близько 2,7 млн тонн вугілля марки «А».

Про це він сказав у четвер в ході наради з врегулювання проблемних питань в єдиній енергетичній системі України, повідомляє Урядовий портал

«На сьогодні запаси вугілля на складах ТЕС та ТЕЦ становлять 2 млн 344 тис. тонн, у тому числі газової групи – 1 млн 477 тис. тонн, антрацитової групи – 867 тис. тонн. Підготовка до зими йде за планом. Вугілля накопичено вдосталь, тому потреби в продовженні надзвичайних заходів в енергетиці наразі немає», - сказав Кістіон.

За його словами, економії вдалося досягнути, збільшивши навантаження на гідроенергетику, атомні станції та ТЕС, які працюють на газовій групі вугілля.

Віце-прем’єр пояснив, що скорочення запасів вугілля на складах ТЕС і ТЕЦ в липні прогнозоване, оскільки протягом двох місяців літа – у липні і серпні – відбувається плановий ремонт максимальної кількості блоків атомних станцій з метою їх належної підготовки до роботи в зимовий період, коли навантаження на енергосистему є найбільшим. Водночас вугілля марки «А» продовжує накопичуватися.

«Літо – це другий піковий період, коли українська енергосистема повинна працювати під нашим пильним оком. Наразі все йде за планом не лише у напрямку накопичення вугілля, а й у виробництві електроенергії», - caiaaiea Кістіон.

Читайте також: Україна послідовно виконує енергетичні зобов'язання перед ЄС - Насалик

Надзвичайні заходи в енергетиці були запроваджені в середині лютого 2017 року через блокування перевезень вугілля антрацитової групи із зони АТО та з метою забезпечення надійної, безперебійної, стабільної роботи об'єднаної енергетичної системи України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-