Go Highway: на реалізацію проекту до бюджету заклали 800 мільйонів

Go Highway: на реалізацію проекту до бюджету заклали 800 мільйонів

Укрінформ
Україна активно долучається до розвитку транспортного коридору Балтія - Чорне море "Go Highway" (Гданськ-Одеса) і реконструює ділянки дороги від Львова до Одеси.

Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, інформує Урядовий портал.

"Ми започатковуємо нові проекти. Один з них - оновлена дорога Львів - Тернопіль - Вінниця - Одеса - Миколаїв, яка стане частиною транспортного коридору між польськими портами Балтії та нашими Чорного моря "Go Highway"(Gdansk-Odesa). У нещодавно прийнятих змінах до бюджету закладені перші 800 млн гривень на реалізацію цього проекту", - підкреслив Гройсман.

Він зазначив, що реалізація цього масштабного проекту уже розпочинається.

Читайте також: Гройсман анонсував початок будівництва траси Львів - Миколаїв

"Зокрема, в рамках цього проекту передбачається реконструкція і капітальний ремонт понад 70 кілометрів дороги Краковець - Львів, понад 90 кілометрів Львів- Тернопіль, майже 270 кілометрів дороги Умань-Одеса, ремонт і реконструкція інших ділянок цієї дороги, реконструкція північного об’їзду Львова і будівництво східного об’їзду Тернополя, будівництво декількох десятків нових транспортних розв’язок. Все це дозволить суттєво підвищити і пропускну спроможність траси і безпеку руху", - наголосив Гройсман.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-