Гройсман розповів, як оновлять менеджмент держкомпаній стратегічного значення

Гройсман розповів, як оновлять менеджмент держкомпаній стратегічного значення

957
Ukrinform
Менеджмент державних компаній, які мають стратегічне значення і не підлягають приватизації, буде оновлений, механізми управління держвласністю також зазнають змін, а продаж нестратегічних активів стане прозорим та прогнозованим з точки зору захисту інвестицій. 

Про це в ефірі 5 каналу заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ. 

"Стратегічні підприємства продавати не треба, але всі інші - треба продати. Стара система чинить опір і блокує питання. Але ми зараз запропонували новий закон, який дасть можливість провести конкурентну і прозору приватизацію в країні. Будемо просити парламент його підтримати у вересні", - зазначив Гройсман.

Він підкреслив, що держкомпанії отримають новий менеджмент та незалежні наглядові ради - обрані на прозорих конкурсах за рекомендаціями в тому числі міжнародних партнерів. 

Читайте також: МВФ відклав вимогу щодо земельної реформи в Україні

"Друге - продаж компаній, які не мають стратегічного значення. На цих підприємствах десятиріччями "пасуться" ті чи інші корупційні персонажі. І для мене важливо, як їх звідти викорінити", - сказав Гройсман і додав, що досягти мети можна шляхом залучення інвестицій та нових власників.

При цьому на запитання, чи очікувати зміни керівництва ключового "приватизаційного" відомства - Фонду державного майна, Володимир Гройсман відповів: "Не треба чекати нового керівника, є виконуючий обов'язки перший заступник, нехай працює над тим, щоб зробити все ефективно".

Глава уряду нагадав, що завдання влади - забезпечити економічне зростання. І ефективна приватизація дасть змогу це зробити - шляхом залучення коштів у бюджет, інвестицій, створення нових робочих місць, впровадження нових технологій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>