Довідки про декларування валютних цінностей не потрібні - Нацбанк

Довідки про декларування валютних цінностей не потрібні - Нацбанк

1962
Ukrinform
Національний банк України припиняє видачу довідок про проведення декларування валютних цінностей суб'єктам підприємницької діяльності.

Про це повідомляє прес-служба регулятора.

«Національний банк України, за сприяння Уряду України, продовжує поступове пом'якшення умов на валютному ринку. Так, Національний банк припиняє видачу довідок про проведення декларування валютних цінностей суб'єктам підприємницької діяльності», - йдеться в повідомленні.

Читайте також: НБУ позбавив PwC права на аудит банків через Приват

Згідно з затвердженими змінами, така довідка вже не потрібна для прийняття до митного оформлення експортно-імпортних вантажів, проведення банківських операцій з валютними цінностями уповноваженими банками України, а також здійснення інших видів зовнішньоекономічної діяльності. Водночас, зберігається вимога щодо надання інформації для декларування валютних цінностей, доходів та майна суб'єктами підприємницької діяльності Національному банку України та державним податковим інспекціям за місцем знаходження таких суб'єктів. Відповідні зміни передбачені наказом Міністерства фінансів України №524 від 24 травня 2017 року, згідно з яким внесені зміни до наказу від 25 грудня 1995 року № 207 “Про затвердження форми Декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами” і набирали чинності 21 липня 2017 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>