Міноборони отримає 600 мільйонів на танки

Міноборони отримає 600 мільйонів на танки "Оплот" і ракети "Вільха"

Укрінформ
Уведеним в дію рішенням РНБО передбачається виділення Міністерству оборони додаткових бюджетних призначень у розмірі 600 млн грн на сучасне озброєння та військову техніку.

Зокрема, на виконання дослідно-конструкторських робіт з розробки новітнього ракетного озброєння буде виділено 300 млн грн, ще 300 млн грн - на поставку танків "Оплот". Про це йдеться у рішенні РНБО України від 10 липня "Про невідкладні заходи щодо фінансування потреб національної безпеки і оборони України у 2017 році", оприлюдненому на сайті Президента України.

Згідно з документом, РНБО доручила Кабінету міністрів внести до Верховної Ради пропозиції до проекту закону "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" (№ 6600 від 21 червня 2017 року), який готується до другого читання.

Зокрема, пропозиції стосуються встановлення додаткових бюджетних призначень для Міністерства оборони України. Пропонується виділити МОУ додаткові 4 млрд грн за рахунок коштів спеціального фонду державного бюджету України (конфіскованих коштів та коштів, отриманих від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду за вчинення корупційного та пов'язаного з корупцією правопорушення).

З цією суми 1 млрд грн планується спрямувати на закупівлю озброєння та військової техніки, на закупівлю та виробництво боєприпасів – 1,4 млрд грн, будівництво житла для військовослужбовців – 1 млрд грн.

Ще 600 млн грн передбачено спрямувати на "сучасне озброєння та військову техніку" - "зокрема, на виконання дослідно-конструкторських робіт з розробки новітнього ракетного озброєння – 300 млн гривень, поставку бронетанкового озброєння БМ "Оплот" – 300 млн гривень", зазначається у рішенні РНБО.

Читайте також: Порошенко ввів у дію рішення РНБО про фінансування оборони

Як повідомлялося, Президент України Петро Порошенко 10 липня на засіданні РНБО заявив, що пропонується виділити на закупівлю озброєння та військової техніки 1 млрд 600 млн грн.

"У тому числі, буде налагоджено виробництво новітньої бронетехніки, включаючи танки "Оплот", налагоджено виробництво новітніх ракетних комплексів "Вільха" та інших позицій, які дозволять нам значно покращити і посилити можливості наших Збройних сил", - сказав тоді глава держави.

11 липня Президент ввів у дію рішення РНБО про збільшення видатків для потреб національної безпеки і оборони України у 2017 році.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-