Прогрес легкості ведення бізнесу в Україні оцінюватиме Місія Світового банку

Прогрес легкості ведення бізнесу в Україні оцінюватиме Місія Світового банку

Укрінформ
У Києві почала роботу місія Світового банку, яка оцінить прогрес легкості ведення бізнесу.

Про це інформує прес-служба Мінекономрозвитку.

"3 липня перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов зустрівся з економістами Світового банку Максимом Яворським та Тіграном Парваняном. Місія Світового банку прибула до Києва, щоб оцінити прогрес реформ у легкості ведення бізнесу", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Нацбанк зміцнив гривню до 26,02

Зазначається, що Місія працюватиме в Україні впродовж тижня. В основі програми візиту - зустрічі з приватним сектором для оцінки практичної імплементації реформ задекларованих Україною в поточному році (у сфері реєстрації бізнесу, будівництва, міжнародної торгівлі, реєстрації власності, захисту міноритарних акціонерів та сплати податків).

“Місії такого роду відвідують й інші країни, але далеко не всі. Тому сьогодні в нас є досить унікальна можливість продемонструвати реальний стан справ і як реформи працюють на практиці”, - сказав Нефьодов.

Читайте також: Відставка Шлапака не позначиться на роботі "ПриватБанку" - Прем'єр

За його словами, представники місії зустрінуться з Мін’юстом, Держгеокадастром, ДАБІ, НКРЕКП та проаналізують стан справ по всіх компонентах, які враховуються у формуванні рейтингу Doing Business.

Результати зустрічей у Києві будуть покладені в основу щорічного звіту Світового банку “Doing Business 2018”.

Як відомо, 2 травня 2017 року Мінекономрозвитку направило директору Світового банку в справах України, Білорусі та Молдови Сату Какхонен лист-запрошення для спеціальної місії з підготовки звіту щодо легкості ведення бізнесу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-