Міжнародна співпраця принесе Україні $25 млрд вже до кінця 2018 року - Гройсман

Міжнародна співпраця принесе Україні $25 млрд вже до кінця 2018 року - Гройсман

Укрінформ
Україна, співпрацюючи з Міжнародним валютним фондом, Світовим банком, а також іншими міжнародними партнерами, до кінця 2018 року вийде на цифру 25 млрд дол. фінансової допомоги.

Про це йдеться у зверненні Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, розміщеному у буклеті "Інвестуй в Україну, що відкрита для тебе", підготовленому Міністерством економічного розвитку і торгівлі для представлення нашої країни на міжнародній виставці альтернативної енергетики Експо-2017 у Астані (Казахстан).

"Завдяки нашій співпраці з МВФ і Світовим банком, а також з нашими двосторонніми та багатосторонніми партнерами, Україні, як очікується, до кінця 2018 року повинно бути надано понад 25 мільярдів дол. фінансової допомоги", - написав Прем'єр.

Він наголосив, що фінансова допомога невід'ємна від виконання реформ, спрямованих на забезпечення економічної стабільності і започаткування нової ери залучення іноземних інвестицій, модернізації промисловості, досягнення енергетичної незалежності.

Нагадаємо, у квітні цього року МВФ надав Україні транш у розмірі 1 млрд дол, а Світовий банк у травні затвердив Україні кредит на 150 млн дол., який спрямований на підтримку малого та середнього бізнесу, орієнтованого на експорт.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-