Фонд гарантування продає півтисячі земельних ділянок ліквідованого «Дельта Банку»

Фонд гарантування продає півтисячі земельних ділянок ліквідованого «Дельта Банку»

1359
Ukrinform
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставляє на продаж майже півтисячі земельних ділянок на Київщині із загальною стартовою ціною понад 1 мільярд гривень.

Про це повідомляє прес-служба ФГВФО.

«27 червня та 11 липня у системі «ProZorro.Продажі» відбудуться аукціони з продажу земельних ділянок, що перебувають на балансі АТ «Дельта Банк». Загалом на перші торги окремими лотами виставляються 456 земельних ділянок, а їх загальна стартова ціна перевищує 1 мільярд гривень. Усі активи перебувають у заставі НБУ», - йдеться в повідомленні.

У Фонді гарантування зазначають, що більшість земельних ділянок, виставлених на продаж, розташовуються на Київщині - у Києво-Святошинському, Бориспільському, Васильківському та Макарівському районах. Ще кілька лотів - земельні ділянки, розміщені у Великоберезнянському районі Закарпатської області та у Брусилівському районі Житомирської області. Цільове призначення об'єктів різне: від житлової та громадської забудови, розміщення та експлуатації адміністративно-побутових будівель, об'єктів інфраструктури - до  ведення особистого селянського господарства, садівництва чи підсобного господарства.

Найдорожчий лот - земельна ділянка, площею понад 15,00 га, у с. Старі Безрадичі Обухівського району Київської області. Цільове призначення об'єкту - будівництво і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Початкова ціна реалізації лоту - 47 989 800,00 грн. Другий за вартістю лот - земельна ділянка площею 53,3782 га у  с. Путрівка Васильківського району Київська області, призначена для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Початкова ціна реалізації лоту - 47 207 700,00 грн. Третій із найдорожчих лотів - земельна ділянка площею 9,01 га у  Великоолександрівській сільраді Бориспільського району. Цільове призначення  - для розміщення та експлуатації адміністративно-побутових будівель, інших споруд. Початкова ціна реалізації лоту - 44 200 400,00 грн. Загалом 27 червня відбудуться аукціони з продажу 295 ділянок і 11 липня - 161 ділянки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-