Громадський бюджет столиці збільшили до 100 мільйонів

Громадський бюджет столиці збільшили до 100 мільйонів

Укрінформ
У Києві стартував другий Громадський бюджет, фінансування якого Київська міська державна адміністрація збільшила вдвічі – до 100 мільйонів гривень. 

Про це повідомили у прес-службі КМДА.

"Небайдужі кияни можуть подавати заявки щодо суспільно важливих проектів для покращення столиці до 15 липня", - йдеться у повідомленні. 

У кожному районі на базі держадміністрацій уже створено пункти супроводу Громадського бюджету.

Одночасно розпочався процес передачі КМДА прав на модернізовану інформаційну систему «Громадський проект». Відповідальним за тестування та подальше технічне адміністрування цього е-сервісу призначено комунальне підприємство «Головний інформаційно-обчислювальний центр», в якому створено комплексну систему захисту інформації.

Покращиться, власне, і е-сервіс, у якому враховано пропозиції громадськості та експертів із електронної демократії. Відтепер він не просто забезпечуватиме проведення конкурсу проектів, а й сприятиме розвитку команд однодумців на основі кожного з проектів, а також зробить реалізацію Громадського бюджету на всіх етапах підконтрольною громадськості.

Голосування киян планується провести у жовтні 2017 року.

Обрані киянами на початку року громадські проекти наразі активно реалізуються. Вже втілено в життя 5 проектів. Очікується, що до початку осені реалізують близько 50% проектів, щодо яких уже відбулися закупівлі в системі Prozorro.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-