Мінагрополітики затвердило заходи для впровадження земельної реформи

Мінагрополітики затвердило заходи для впровадження земельної реформи

3311
Ukrinform
Для запуску ринку землі сільськогосподарського призначення робоча група при Мінагрополітики розглянула та затвердила перелік основних заходів до кінця 2017 року із вдосконалення різних аспектів земельних відносин.

Про це повідомляє Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру. 

"Пріоритетним напрямом роботи на найближчі місяці було, зокрема, визначено формування концептуальних засад обігу сільськогосподарських земель, розробка та подання на розгляд Кабінету Міністрів України законопроекту “Про обіг земель сільськогосподарського призначення”. У рамках цього напряму передбачено створення національної платформи для проведення електронних аукціонів з метою забезпечення максимальної прозорості продажу державних та комунальних земель, а також надання можливості її використання для угод купівлі-продажу приватним особам", - йдеться у повідомленні.

Також у рамках робочої групи буде сформовано підгрупу з координації створення Національної інфраструктури геопросторових даних (НІГД), в яку ввійдуть представники  основних відомств-утримувачів геопросторової інформації та інших зацікавлених сторін.

Під час засідання було заплановано створити систему регулярного моніторингу земельної сфери. А для уточнення даних про земельні ресурси в 2017 році розпочато створення протоколів виправлення систематичних помилок у Державному земельному кадастрі, а також ведеться робота з упорядкування земельних банків державних підприємств та деяких наукових установ.

 У засіданні групи взяли участь представники керівництва Мінагрополітики, Держгеокадастру, Світового банку, представництва ЄС, МВФ, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства юстиції України, Стратегічної групи радників при Прем’єр-міністрові України. Наступне засідання заплановане на другу декаду червня. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-