Нацбанк виграв суд у справі неплатоспроможного банку "Надра"

Нацбанк виграв суд у справі неплатоспроможного банку "Надра"

946
Ukrinform
Cуд Києва задовольнив позов Національного банку до кіпрської компанії "Берлінотто Лімітед" у справі неплатоспроможного банку "Надра".

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

«Господарський суд Києва 18 травня 2017 року задовольнив позов Національного банку до кіпрської компанії "Берлінотто Лімітед" про звернення стягнення на частку корпоративних прав ТОВ «Мегаполісжитлобуд», - йдеться в повідомленні.

НБУ у березні 2016 року подав позов до "Берлінотто Лімітед" з проханням звернути стягнення на корпоративні права компанії "Мегаполісжитлобуд" для часткового погашення заборгованості неплатоспроможного банку "Надра" перед НБУ.

У свій час компанія "Мегаполісжитлобуд" взяла кредит у банку "Надра", надавши як заставу по цьому кредиту корпоративні права на недобудований проект "Торгово-розважальний центр "Республіка". Пізніше банк "Надра" передав ці корпоративні права як заставу Національному банку - під кредит рефінансування. Після того, як банк "Надра" став неплатоспроможним і не зміг повернути НБУ борг у розмірі 4,4 млрд грн, Національний банк почав реалізовувати у судовому порядку свої права, як заставодержателя корпоративних прав власника "ТРЦ "Республіка".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-