На українську зброю є попит на світових ринках - Турчинов

На українську зброю є попит на світових ринках - Турчинов

Фото, відео
1606
Ukrinform
Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив, що українська зброя має попит на світових ринках. 

Про це він сказав під час відвідин міжнародної виставки оборонної промисловості «IDEF 2017» у Стамбулі, повідомляє прес-служба РНБО. 

«Кількість підписаних контрактів та меморандумів про співпрацю свідчить, що українська зброя та українські технології мають попит на світових ринках», - заявив Турчинов. 

Зокрема, секретар РНБО України повідомив, що підписано спільні проекти з виробництва боєприпасів, меморандуми про співробітництво у сфері авіоніки, навігації та у виробництві нових літаків.

Турчинов зазначив, що експозиція України, в якій представлені авіація, бронетехніка, стрілецька зброя, артилерія та ракетна галузь, «є найбільшою з часів незалежності». «Великий інтерес викликав розроблений українськими вченими та конструкторами динамічний захист броні, який рятує бойову машину від прямого влучення снаряду. Окрім того, не мав аналогів на виставці безпілотний бронетранспортер «Фантом», який може точно знаходити і знищувати ціль, вести розвідку, вивозити поранених бійців у надскладних та небезпечних умовах», - сказав секретар РНБО.

Турчинов відвідав виставку озброєнь

«Українська зброя, яка проходить випробування у бою, викликає зацікавленість представників багатьох країн. Сподіваюсь, що і оборонпром, і всі наші оборонні підприємства знайдуть нових клієнтів, нових партнерів як для спільного виробництва, так і для реалізації своєї продукції», - сказав Турчинов.

Відповідаючи на запитання журналістів, секретар РНБО України зазначив, що Україна і Туреччина мають багато перспективних спільних проектів у військовій галузі. Він, зокрема, повідомив, що створено Спільну робочу групу з координації стратегічних проектів, яка працює над їх практичною реалізацією. За словами Турчинова, турецькі партнери також готові інвестувати в українські оборонні підприємства. 

«Це нові масштабні проекти, зараз ми їх обговорюємо, і сподіваюсь, що від теорії перейдемо до їх втілення», - сказав секретар РНБО України.

Фото: РНБО

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-