Нацкомісія назвала переваги нових тарифів на розподіл газу

Нацкомісія назвала переваги нових тарифів на розподіл газу

Інфографіка
Укрінформ
Нові тарифи на розподіл природного газу дозволять забезпечити обліком більше мільйона українців, а також більше 200 тисяч прогресивними системами дистанційного обліку.

Про це інформує прес-служба НКРЕКП.

Зазначається, що Нацкомісія послідовно та системно сприяє забезпеченню обліком споживачів у всіх секторах: "Активна позиція Комісії у сфері природного газу дозволила: підвищити загальний рівень забезпечення обліком природного газу з 73% до 92%; досягнути 100% забезпеченості обліком споживачів з газовою колонкою; за старої системи при обмеженнях в рівні тарифів не тільки впровадити облік додатково у 50% споживачів багатоквартирних будинків (підвищивши з 24% до 74%) завдяки будинковому обліку, але й заощадити 3 мільярда гривень".

У нових тарифах на розподіл природного газу Комісія планує профінансувати у 2017 році забезпечення лічильниками 529 тисяч абонентів природного газу, у тому числі: встановлення лічильників для 319 тисяч абонентів; заміна застарілих та нероботоздатних лічильників на сучасні для 210 тисяч абонентів.  

Найбільша кількість лічильників передбачена для споживачів Дніпропетровської (67,3 тисячі абонентів), Харківської (43,5 тисячі абонентів), Донецької (36,3 тисячі абонентів) та Полтавської (33,5 тисячі абонентів) областей.

Крім того, Комісія підтримує впровадження сучасних технологій у сфері обліку енергетичних ресурсів.

Так, в 2016 році НКРЕКП було реалізовано пілотний проект з дистанційного зчитування показів лічильників природного газу з покриттям 27 тисяч абонентів різних категорій, який підтвердив: для споживача впевненість у правильності нарахувань, надання інформації про щогодинне споживання та позбавлення необхідності щомісяця передавати дані до облгазу або чекати на контролера; здатність автоматичного формування реального балансу газу та виявлення нестандартних ситуацій у режимі реального часу.

"У нових тарифах на розподіл природного газу на 2017 рік Комісія передбачала забезпечити 108 тисяч нових абонентів такою системою", - йдеться у повідомленні.

Детально з перевагами нової методології встановлення тарифів на розподіл природного газу можна ознайомитись за посиланням.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-