Гройсман вимагає переваг для українських виробників

Гройсман вимагає переваг для українських виробників

1059
Ukrinform
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман провів перше засідання створеного восени минулого року Національного комітету відновлення промисловості України.

Про це повідомляє Урядовий портал.

«Треба на все дивитися з державницької позиції - позиції розвитку власного виробництва, а не імпорту. Я наполягаю на тому, аби давати переваги нашому виробнику. Я наполягаю на локалізації виробництва в Україні. Для мене важливо, аби в Україні були робочі місця і створювалася додана вартість. І це моя вимога», - сказав Гройсман на засіданні комітету.

Глава уряду підкреслив, що промисловість - ключовий рушій розвитку економіки. Саме ступінь розвитку промисловості може дати відповідь на питання, який ресурс Україна зможе реінвестувати в розвиток кожного громадянина.

«Восени ми утворили Комітет відновлення промисловості. Нам важливо створювати продукт і представляти його на зовнішніх ринках», - підкреслив Гройсман і додав, що саме Національний комітет має закласти основи інституційного розвитку вітчизняного виробництва.

У свою чергу перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів, який також взяв участь у засіданні, додав, що нещодавно Міністерство економічного розвитку й торгівлі представило Експортну стратегію, яка окреслює, що саме і де Україна може представити.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-