Westinghouse не припинить, а посилить співпрацю з Україною

Westinghouse не припинить, а посилить співпрацю з Україною

Заява
2225
Ukrinform
Попри повідомлення американської ядерно-енергетичної компанії Westinghouse LLC про банкрутство, її шведський сегмент виробництва ядерного палива Westinghouse Sweden має намір не тільки продовжити, але навіть розширити контракт з Україною на поставку ядерного палива та надання послуг.

Про це офіційно повідомили в центральному офісі компанії на інформаційний запит Укрінформу.

"Як було заявлено 29 березня, Westinghouse LLC і деякі дочірні компанії та філіали подали добровільні клопотання відповідно до глави 11 Кодексу США про банкрутство. Ці клопотання не стосуються будь-яких операцій Westinghouse у регіоні Європи, Близького Сходу і Африки (EMEA) або регіону Азії. Найважливіше те, що вони жодним чином не вплинуть на поставку палива та послуг в Україну зараз або в майбутньому", - підкреслили в американській компанії.

При цьому наголошується, що "Westinghouse і Україна мають стратегічне партнерство, яке залишатиметься міцним і, ми сподіваємося, лише зростатиме в майбутньому".

У компанії підтвердили, що її підприємство у Швеції Westinghouse Sweden, яке має тверді фінансові позиції та не підпадає під удар банкрутства, у 2017 році "вироблятиме й поставлятиме ядерне паливо на шість українських реакторів ВВЕР-1000, відповідно до нашого контракту".

"Співпраця з Україною є найвищим пріоритетом для Westinghouse", - підкреслили в компанії.

Нині продовжуються дискусії щодо розширення поставок палива, а також надання послуг для України, "що принесе взаємну вигоду й подальше підвищення енергетичної безпеки".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-