Westinghouse поставить на Южно-Українську АЕС обладнання на 169 мільйонів

17.03.2017 15:42 932

ДП "НАЕК "Енергоатом" уклав зі шведською компанією Westinghouse договори на постачання обладнання для очищення парогазового середовища для ЮУАЕС на суму 169,6 млн грн.

Про це інформує прес-служба ДП "Енергоатом" за результатом підписання угоди директором ВП "Атомкомплект" Андрієм Майстренком та директором із роботи з клієнтами (ринок ВВЕР) Westinghouse Electric Sweden AB Сеппо Корхоненом. 

"НАЕК "Енергоатом" уклав із своїм стратегічним партнером - компанією Westinghouse Electric Sweden AB - договори на постачання комплектів обладнання для очищення парогазового середовища для енергоблоків №1 та №2 Южно-Української АЕС. (В комплект входять машини та апарати для фільтрування чи очищення газів, газогенератори, дистиляційні та фільтрувальні апарати, виробником обладнання є Westinghouse Electric Sweden AB)", - йдеться у повідомленні.

Підписанню договорів передували відкриті тендери на постачання зазначеного обладнання. Переможцем реверсивних аукціонів, які відбувались в електронній системі публічних закупівель ProZorro, було визнано шведську компанію з ціновою пропозицією – 169,6 млн грн (з ПДВ), мінімальна пропозиція конкурента дорівнювала 170,382 млн грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-