Мін'юст хоче скасувати сотню документів, що заважають бізнесу

Мін'юст хоче скасувати сотню документів, що заважають бізнесу

Укрінформ
На черговому засіданні Кабінету міністрів України Міністерство юстиції запропонує скасувати 100 нормативно-правових актів, які втратили свою актуальність.

Про це заявив у четвер під час прес-конференції в Укрінформі міністр юстиції Павло Петренко.

«Сто наказів, які не просто втратили актуальність, а  є на сьогодні шкідливими для українського бізнесу і для українських громадян, будуть скасовані на найближчому засіданні уряду за ініціативою Міністерства юстиції», -  зазначив Петренко.

Він нагадав, що за минулий рік уряд одним рішенням скасував понад 360 нормативних актів. 

«Зараз ми аналізуємо ще 400 відповідних іструкцій, регламентів і рекомендацій ... До кінця березня у всіх міністерств є строк надати обгрунтування, що з цих актів вони вважають актуальним. Усі ці обгрунтування ми оприлюднимо. І якщо хтось із чиновників намагатиметься зберегти акт, який створює перепони для бізнесу, про це повинна дізнатися країна і суспільство. І наступний наш крок... скасування сотень актів, які наплодили бюрократи за останні 25 років», -  зауважив міністр.

Він також звернувся до ЗМІ з проханням максимально підтримати ініціативу Мін'юсту, «бо спротив з боку бюрократичного апарату шалений».

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-