Україна підпише угоду з Катаром про взаємний захист інвестицій

Україна підпише угоду з Катаром про взаємний захист інвестицій

Укрінформ
Кабінет міністрів України уповноважив першого віце-прем'єр-міністра - міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва підписати Угоду про сприяння та взаємний захист інвестицій між Україною та Катаром.

Про це повідомляє прес-служба МЕРТ.

"Уряд уповноважив Степана Кубіва, першого віце-прем'єр-міністра - міністра економічного розвитку і торгівлі України підписати Угоду про сприяння та взаємний захист інвестицій, а також створення Спільної комісії з економічного, торговельного та технічного співробітництва між Урядом України та Урядом Держави Катар", - йдеться в повідомленні.

Підписання цих документів запровадить режим найбільшого сприяння для інвесторів з Катару в Україну, додаткові можливості та гарантії захисту інвестицій, а також створити робочий діалог для посилення торговельно-економічного та технічного співробітництва.

За 11 місяців 2016 року товарообіг між Україною і Катаром становить лише $37,41 млн. Угода про взаємний захист інвестицій означає додаткові гарантії від незаконної експропріації та націоналізації інвестицій, вільний переказ платежів, міжнародні визнані процедури врегулювання суперечок між інвесторами.

У МЕРТ очікують, що підписання Угоди має сприяти залученню катарських капіталовкладень та технологій, покращення інвестиційного співробітництва, активізації зовнішньоторговельного обігу, а також зменшить некомерційні ризики та сприятиме закріпленню позитивного іміджу України на міжнародній арені, зокрема завдяки роботі з посилення міжнародно-правової бази захисту інвесторів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-