Через торгову блокаду в 7 областях можуть бути проблеми з теплом - Міненерго

Через торгову блокаду в 7 областях можуть бути проблеми з теплом - Міненерго

2236
Ukrinform
Антикризовий енергетичний штаб обговорив обмеження енергопостачання у семи областях через припинення постачання антрацитової групи вугілля з тимчасово неконтрольованої території України.

Про це 13 лютого йшлося на засіданні штабу під головуванням віце-прем’єр-міністра – міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка. повідомляє Урядовий портал.

Штаб обговорив кризову ситуацію з енергозабезпеченням країни у зв’язку з припиненням постачання антрациту з тимчасово окупованої частини Донбасу.

«Ситуація в Авдіївці показала, що потрібно скоординувати роботу всіх служб, пропрацювати всі можливі кризові сценарії для забезпечення  енергопостачання і теплозабезпечення міст України», - наголосив Геннадій Зубко.

Заслухавши інформацію щодо реального стану справ від Укренерго, Енергоатому та Міненерговугілля, було доручено Міненерговугілля на чергове засідання уряду винести рішення щодо введення надзвичайного стану в енергетиці. Областям - Харківській, Дніпропетровській, Київській, Чернігівській, Запорізькій, Сумській, Черкаській - провести штаби з надзвичайних і техногенних ситуацій.

«Штаби цих областей  мають проаналізувати кризові ситуації, які можуть бути пов’язані з обмеженням енергопостачання. В першу чергу, щодо забезпечення населення енергопостачанням та теплом.  Також розглянути роботу промислових підприємств,  які працюють в безупинному режимі з точки зору добових графіків пікових навантажень», - зазначив Геннадій Зубко.

Крім того, Укренерго та відповідні підприємства мають розробити план заходів в умовах введення надзвичайного стану в енергетиці. А  енергопостачальні компанії, а також підприємства, які виробляють тепло- і електроенергетику, - напрацювати кроки, які не дозволять розморозити енергогенеруюче обладнання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-