Насалик: Ми ініціюємо введення надзвичайного стану в енергетиці

Насалик: Ми ініціюємо введення надзвичайного стану в енергетиці

2478
Ukrinform
Міністерство енергетики та вугільної промисловості протягом кількох годин внесе на розгляд Кабінету міністрів розпорядження про запровадження надзвичайних заходів у енергетиці.

Про це під час засідання Антикризового енергетичного штабу заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Міністерство ініціюватиме введення надзвичайного стану в енергетиці. Найближчими годинами ми внесемо це рішення на Кабінет міністрів", - заявив Насалик.

Він пояснив, що Україна споживала 1,2 млн тонн антрацитового вугілля на місяць. "У разі пошуку альтернатив із зони АТО, Міненерго зможе вийти на ефективні поставки протягом 50-52 днів. Ми повністю завантажили усі потужності, що працюють на газовій групі вугілля, у нас немає його профіциту", - наголосив Насалик.

За його оцінкою, вже за 2 тижні Україна може стикнутися з проблемою покриття пікових навантажень в енергетиці, це вимагатиме запровадження віялових відключень.

Насалик нагадав, що наразі Міністерство втілює 4 проекти, що дадуть змогу у наступному опалювальному сезоні замістити 3,2 млн тонн антрацитового вугілля на рік.

Як повідомлялося, засідання уряду заплановане на вівторок, 14 лютого.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-