Усі тендери на поглиблення дна пройдуть через ProZorro - Омелян

Усі тендери на поглиблення дна пройдуть через ProZorro - Омелян

1782
Ukrinform
Усі тендери на проведення днопоглиблювальних робіт будуть проводитися через систему ProZorro.

Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян під час зустрічі з провідними українськими та світовими днопоглиблювальними компаніями, яка відбулась в приміщенні Американської торговельної палати. У заході також взяв участь в.о. голови ДП «АМПУ» Райвіс Вецкаганс.

«Всі тендери на проведення днопоглиблювальних робіт будуть проводитися через систему ProZorro. Ми будемо проводити всі тендери у відповідному порядку для того, щоб уникнути будь-яких прихованих програм, секретних пропозицій і зловживань у витрачанні державних коштів. Всі компанії, які беруть участь у тендерах АМПУ, мають гарантію комплексного, всебічного, та відкритого конкурсу. Ми проведемо ще одну зустріч з провідними компаніями та державними органами для того, щоб спільно зробити правила тендеру простими та комфортними для бізнесу. Ми хочемо виключити у майбутньому такі ситуації, коли світові компанії не є учасниками тендеру через якісь дивні речі на кшталт відсутність печатки, підпису, не того документу», - зазначив Омелян.

Міністр зауважив, що покладає велику надію на нового очільника Адміністрації морських портів України.

«Ми нарешті маємо фахового, справді незалежного керівника АМПУ - Райвіса Вецкаганса. Це людина, яка має великий досвід роботи в країнах ЄС, в країнах Балтії, яка чудово розуміє ситуацію в морській галузі в Україні. Я сподіваюсь, що він стане тою новою силою, яку потребує українська морська галузь», - зазначив Омелян.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>