Приватбанк тимчасово заморозив кошти юросіб, які надійшли до 19 грудня - ЗМІ - 20.12.2016 10:45 — Новини Укрінформ
Приватбанк тимчасово заморозив кошти юросіб, які надійшли до 19 грудня - ЗМІ

Приватбанк тимчасово заморозив кошти юросіб, які надійшли до 19 грудня - ЗМІ

3510
Ukrinform
Націоналізований Приватбанк тимчасово заморозив кошти юридичних осіб, які надійшли на рахунки до 19 грудня. Ті кошти, які надійшли після 19 грудня, використовувати можна.

Про це йдеться в повідомленні Приватбанку в онлайн-системі "Приват24 для бізнесу", інформує ТСН.

"Інформуємо Вас про те, що усі операції, включаючи ті, що були раніше припинені за рахунками та картками корпоративних клієнтів, починаючи з 09:00 20.12.2016 р. обслуговуються в наступному режимі: 

- проведення видаткових операцій з рахунків та карт допускається в межах сум, що перевищують залишок на цих рахунках станом на ранок 19.12.2016 р.; 

- усі кредитні ліміти на рахунках, овердрафти, ліміти гарантованих платежів та бізнес-розстрочки обнулені чи знижені до рівня заборгованості (за її наявності); 

- усі прибуткові операції (надходження коштів) обслуговуються без обмежень", - йдеться у повідомленні.

У фінустанові також пояснили: наприклад, залишок на рахунку станом на ранок 19 грудня становив 100 000 грн. Ця сума стає "незнижуваним залишком". "Припустимо, з цього моменту на рахунок надходили вхідні платежі (від контрагентів, відшкодування по еквайрингу, виручка тощо) на загальну суму 50 000 грн та залишок тепер становить 150 000 грн. Відповідно, тільки ці 50 000 грн можна використовувати для проведення платежів або витрачати за допомогою картки", – йдеться у повідомленні.

У Приватбанку наголошують, що такий режим обслуговування корпоративних клієнтів є тимчасовим. Усі рішення щодо його подальшої зміни будуть ухвалюватимуться Олександром Шлапаком, щойно він розпочне виконувати обов'язки голови правління банку. За інформацією ТСН, Шлапак може обійняти нову посаду вже завтра, 21 грудня.

Раніше у Приватбанку обіцяли, що 20 грудня буде відновлено операції для юридичних осіб.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>