Обсяг прямих іноземних інвестицій в банківський сектор - 2,2 млрд дол

Обсяг прямих іноземних інвестицій в банківський сектор - 2,2 млрд дол

Укрінформ
Загальна сума прямих іноземних інвестицій в банківський сектор України за 9 місяців поточного року склала 2,2 млрд доларів, що стало результатом докапіталізації банків акціонерами.

Про це йдеться в статті ZN,ua.

"Згідно зі статистикою, за десять місяців в економіку України надійшло 3,1 млрд дол. прямих іноземних інвестицій, це на 0,9 млрд більше, ніж торік. Проте 2,2 млрд дол. з них - інвестиції в банківський сектор, що стало результатом докапіталізації банків акціонерами. Тож можна сказати, що протягом 2016 р. завдяки фінансовому сектору Україна отримала основний приплив інвестицій у країну", – йдеться в статті.

Автор зазначає, що для масштабного залучення в українську економіку інвестицій та кредитів, необхідно вирішити кілька завдань. Зокрема: створити ефективні механізми захисту прав кредиторів і покласти кінець кредитному шахрайству; забезпечити прозорість українського бізнесу для можливості ефективного визначення кредитоспроможності позичальників; домогтися зниження інфляції, а також ввести більш ліберальне валютне законодавство.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-