Україна виконала всі вимоги для "відкритого неба" з ЄС - Омелян

Україна виконала всі вимоги для "відкритого неба" з ЄС - Омелян

1858
Ukrinform
Україна виконала всі вимоги, що висувалися до країни у рамках процесу підписання Угоди про Спільний авіаційний простір з ЄС.

Про це під час зустрічі з Державним секретарем у закордонних справах МЗС Іспанії Ігнасіо Ібаньєсом Рубіо заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, інформує прес-служба Мінінфраструктури.

"Сторони зупинилися на проблемі підписання Угоди про Спільний авіаційний простір з ЄС ("Відкрите небо"). Міністр інфраструктури України Володимир Омелян поінформував Державного секретаря у закордонних справах МЗС Іспанії про те, що Україна виконала всі вимоги, і наразі рішення за ЄС", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що питання співробітництва України з країнами Європейського Союзу та європейськими інституціями були головними під час зустрічі двох урядовців. При цьому, міністр інфраструктури України наголосив на тому, що Україна високо цінує підтримку з боку європейських партнерів.

Як повідомлялося, минулого тижня Президент України Петро Порошенко та Прем’єр-міністр Іспанії Маріано Рахой домовилися активізувати зусилля для підписання найближчім часом Угоди про спільний авіаційний простір між Україною та ЄС. При цьому Рахой підтвердив, що Іспанія виступає за швидке завершення процесу ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Україна і ЄС ведуть переговори про спільний авіаційний простір з 2006 року. У листопаді 2013 року угода була парафована, однак досі не підписана сторонами через визначення юрисдикції Гібралтару - британської території, яку оскаржує Іспанія.

Договір про єдиний авіапростір дозволить європейським компаніям безперешкодно працювати в Україні, а українським - в Європі. Також, Угода дозволить зайти на український ринок європейським лоукостам. Крім того, документ дає право українським і європейським компаніям здійснювати рейси між Україною та країнами ЄС без міждержавного узгодження маршрутів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-