Великий китайський інвестор купив український банк

Великий китайський інвестор купив український банк

3901
Ukrinform
Фонд державного майна України продав пакет акцій Українського банку реконструкції і розвитку (99,9%) китайській компанії Bohai Commodity Exchange Co., Ltd. (BOCE), що є найбільшою спотовою товарною біржею у Китаї з річним оборотом в $1 трлн.

Про це повідомляє прес-служба Фонду держмайна.

"Сьогодні, 30 листопада 2016, у приміщенні Фонду державного майна України відбувся аукціон з продажу пакета акцій Українського банку реконструкції і розвитку (99,9%). Оскільки заявку на участь у конкурсі подав лише один учасник, банк було приватизовано по стартовій ціні - за 82 827 000 грн", - йдеться в повідомленні.

У Фонді держмайна зазначають, що новим власником стала китайська компанія Bohai Commodity Exchange Co., Ltd. (BOCE) - найбільша спотова товарна біржа у Китаї з річним оборотом в 1 трлн дол. США. Компанія заснована у 2009 році за участі приватних китайських громадян, декількох державних компаній, а також муніципалітету штату Тянцзинь, КНР.

Як повідомлялося, минулого разу, у квітні 2016 року, аукціон з продажу УБРР не відбувся через відсутність покупців. Після чого НБУ оголосив про плани ліквідувати цей банк якщо його не вдасться приватизувати на повторному аукціоні. Тому Фонд держмайна доклав максимум зусиль до приватизації цього активу, щоб банк уникнув ліквідації, а держава отримала кошти до бюджету. Наразі ключовою вимогою до інвестора є поповнення капіталу на 2,5 млн - до 120 млн грн, з метою виконання нормативів НБУ.

Фонд держмайна сподівається, що НБУ в найкоротші строки надасть необхідні дозволи для входження китайського інвестора в капітал банку з метою розвитку діяльності в Україні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-