Українська школа у Відні зібрала на благодійному ярмарку понад €20 тисяч на підтримку України

Українська школа у Відні зібрала на благодійному ярмарку понад €20 тисяч на підтримку України

Фото
Укрінформ
Українська суботня школа у Відні (Австрія) провела дводенний осінній благодійний ярмарок та зібрала рекордні понад 20 тисяч євро на допомогу Україні.

Про це повідомляється на сторінці школи у Фейсбуці, передає Укрінформ. 

«Наш Осінній благодійний ярмарок 2025 успішно завершився, і ми щиро вдячні кожному, хто долучився - учням, батькам, вчителям, адміністрації та всім гостям, які підтримали нашу ініціативу. Завдяки вашій активній участі та щедрості нам вдалося зібрати рекордну суму 20.087,23 євро. Ці кошти будуть спрямовані на підтримку України», - йдеться у дописі.

Як зазначається, на заході відбулися різноманітні майстер-класи, концерт, а також були представлені українські традиційні вироби у вигляді прикрас, картин, писанок, ляльок-мотанок, свічок, книг та страв української кухні.

Організатори зазначили, що цей захід став «справжнім проявом єдності, підтримки та щедрості».

Загалом за останні роки завдяки подібним ярмаркам було зібрано понад 60 тисяч євро, завдяки чому вдалося придбати шість карет швидкої допомоги з обладнанням та стільки ж генераторів, два позашляховики, а також вакуумні апарати для збереження кінцівок. Все це було передано для українських воїнів в найгарячіших точках Сходу України.  

Читайте також: У Сербії пройшов фестиваль українського дитячого мистецтва «Веселка»

Як повідомляв Укрінформ, у березні в ході Великоднього благодійного ярмарку від Української суботня школа у Відні вдалося зібрати понад 15,7 тисяч євро на допомогу Україні. 

Фото: Українська суботня школа у Відні/Facebook

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-