У Відні відкрилася фотовиставка про агресію РФ і воєнні злочини в Україні

У Відні відкрилася фотовиставка про агресію РФ і воєнні злочини в Україні

Фото
Укрінформ
У Віденському університеті відкрилася українська фотовиставка Eyes on the War про російську агресію, умови життя під час війни та воєнні злочини РФ в Україні.

Про це Укрінформу повідомили в Офісі Президента.

Виставка, відкриття якої відбулося з ініціативи та у співпраці з Українсько-австрійською асоціацією (UAA), діятиме до кінця місяця.

Під час відкриття ректор університету Себастьян Шютце, народний депутат і голова української делегації в ПАРЄ Марія Мезенцева (онлайн), посол України в Австрії Василь Химинець, директор Дипломатичної академії Австрії Еміль Брікс наголосили на важливості донесення до громадськості правдивої та реалістичної інформації про причини російської агресії в Україні, умови життя під час війни, жорстокість і воєнні злочини, скоєні росіянами, а також завдані збитки та руйнування і величезну кількість жертв війни, включно з цивільними. На заході також наголошували, що перемога Росії матиме тяжкі наслідки для Європи та демократичного світового ладу.

Після показу відеоролика про війну, який разом із виставленими фотографіями оприлюднив Офіс Президента України, в університеті відбулася панельна дискусія за участю міжнародних та австрійських наукових експертів і генерального прокурора Андрія Костіна (онлайн).

Читайте також: У Брюсселі відкрили фотовиставку про російську війну проти України

«Ми всі знаємо, що протягом десятиліть злочинний режим Росії залишався безкарним за свої агресивні війни та звірства в низці країн, в тому числі в Україні у 2014 році. Тому притягнення до відповідальності є важливим стримуючим заходом не лише для запобігання повторенню подібних дій в Україні, а й в інших країнах світу. Це єдиний шлях до збереження міжнародного правопорядку, миру та стабільності», – зазначив Костін.

У Відні відкрилася фотовиставка, присвячена російській агресії та воєнним злочинам РФ в Україні / Фото: Маркус Кореняк

Чимало уваги під час заходу було приділено тому, як змусити агресора заплатити за воєнні злочини та завдані Україні збитки, а також, як засудити винних.

Відкриття транслювалося на каналах Віденського університету та партнерів по співпраці Дипломатичної академії у Відні, Пан’європейського руху в Австрії та Зальцбурзького інституту регіонів.

Як повідомляв Укрінформ, у Латвійському університеті в Ризі відбулося відкриття фотовиставки «Листівки з України» про українські культурні об’єкти, зруйновані та пошкоджені внаслідок російської агресії.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-