Ініційовану СКУ декларацію про мир для України підписали близько 200 організацій і політиків

Ініційовану СКУ декларацію про мир для України підписали близько 200 організацій і політиків

Укрінформ
Ініційовану Світовим конгресом українців (СКУ) Декларацію про всебічний, справедливий і сталий мир для України підписали близько 200 громадських організацій і політичних діячів на «Українському форумі», який проходив на полях Саміту миру у Швейцарії.

Як передає Укрінформ, про це йдеться на фейсбук-сторінці СКУ.

Захід організували Українське товариство Швейцарії у партнерстві зі СКУ.

У Декларації, зокрема, йдеться про спільні зусилля в наближенні справедливого миру, заснованого на міжнародному правопорядку, долучення до відбудови України, засудження російських воєнних злочинів, скоєних проти мирних українців, та інші важливі аспекти.

Президент СКУ також виступив на громадській акції, ініційованій українцями Швейцарії, з метою привернення уваги до українців, які нині перебувають в полоні в Росії і на тимчасово окупованих територіях.

Як повідомляв Укрінформ, 15-16 червня у швейцарському місті Бюргеншток пройшов перший Саміт миру, участь у якому взяли 92 країни й вісім міжнародних організацій. Усі учасники саміту підтримали територіальну цілісність України.

За його підсумками ухвалено комюніке. У документі  відображена позиція учасників щодо трьох питань: ядерної безпеки, продовольчої безпеки та гуманітарного виміру – обміну полоненими та повернення викрадених українських дітей. 

Фото: СКУ

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-