З Латвії відправили в Україну комп’ютери для шкіл і транспортні засоби для ЗСУ

З Латвії відправили в Україну комп’ютери для шкіл і транспортні засоби для ЗСУ

Фото
Укрінформ
Ризька міська рада за сприяння громадської організації Biedrība «Tavi draugi» напередодні відправили в Україну комп’ютерне обладнання для шкіл.

Як передає Укрінформ, про це повідомило у Фейсбуці посольство України в Латвії. 

Для освітніх потреб українських дітей в Бородянці та Ніжині 5 червня були відправлені 100 комп'ютерних комплектів – персональних комп'ютерів і моніторів, а також 5 принтерів.

У церемонії відправлення гуманітарного вантажу взяв участь Посол України Анатолій Куцевол. Він, зокрема, подякував меру Риги Вілнісу Кірсісу, віцемерам Едварду Ратнієксу, Лінді Озолі, а також керівництву організації «Tavi Draugi» («Твої друзі») за допомогу українським школам, які здійснюють освітній процес в умовах постійних російських ракетних атак, і закликав продовжувати підтримку гуманітарної ініціативи із забезпечення комп'ютерами українських шкіл.

Варто відзначити, що раніше цього року латвійською стороною вже було відправлено 1400 ноутбуків для забезпечення освітніх потреб українських дітей в Чернігівській області (468 ноутбуків - латвійською компанією «Державні ліси Латвії», 672 ноутбуки – благодійним фондом Ziedot.lv у співпраці з Фундацією Олени Зеленської).

Перед тим, 4 червня, з Риги відправили для потреб підрозділів Збройних Сил України на найгарячіших ділянках фронту 14 позашляховиків. Цей автоконвой був зібраний зусиллями латвійської організації «Uzņēmēji Mieram» («Підприємці за мир») у співпраці з Міністерством оборони Латвії. 

Посол Анатолій Куцевол подякував міністру оборони Латвії Андрісу Спрудсу, а також організації «Підприємці за мир» і її керівниці Лаурі Шкроделе за надання допомоги Збройним Силам України у боротьбі проти російського ворога.

Латвійські бізнесмени, об’єднані в організацію «Підприємці за мир», надають необхідну підтримку ЗСУ та населенню України з перших днів повномасштабного російського вторгнення в Україну.

Як повідомлялося, наприкінці травня посольство України в Латвії разом з латвійською волонтерською організацією «SOS Допомога армії України» організували відправлення гусеничних всюдиходів-амфібій Bandvagn 202 для потреб ЗСУ. 

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-