Канадська провінція Квебек висловила солідарність з українським народом

Канадська провінція Квебек висловила солідарність з українським народом

Укрінформ
Національна асамблея канадської провінції Квебек з нагоди другої річниці повномасштабної війни Росії проти України одноголосно ухвалила Резолюцію, щоб «висловити солідарність Асамблеї з українським народом», подану прем’єр‑міністром Квебеку Франсуа Лего та представниками всіх політичних партій.

Про це Укрінформу повідомило почесне консульство України в Монреалі.

У резолюції Національна асамблея нагадує, що протягом двох років триває збройна агресія проти України з боку Росії, яка мала жахливі гуманітарні наслідки, зокрема великі людські жертви, матеріальні руйнування, а потім переселенців. Вона підтверджує свою повну солідарність з українським народом і квебекцями українського походження.

Також Асамблея вітає стійкість українського народу та знову наголошує на важливості продовження зусиль з надання допомоги Україні, підтверджує невід’ємне право українського народу на свою територіальну цілісність і підтримує запровадження санкцій проти Росії та зусилля відбудови України.

На завершення Національна асамблея вшановує пам’ять жертв хвилиною мовчання.

Після ухвалення резолюції прем’єр-міністр Квебеку Франсуа Лего привітав українську делегацію, очолювану почесним консулом України в Монреалі Евгеном Чолієм, у Національній асамблеї Квебеку та обговорив з нею поточну ситуацію в Україні.

Почесний консул України в Монреалі Евген Чолій і Президент Провінційної ради Квебеку Конгресу українців Канади Михайло Швець і його заступник Симон Куклевський подякували прем’єр-міністру Квебеку за прийняття Національною асамблеєю резолюції про солідарність з українським народом та допомогу Уряду Квебеку понад 20 000 тимчасово переміщеним українцям у Квебеку.

У почесному консульстві додали, що 24 лютого відбулися заходи в Монреалі, м. Квебек, Леві та Гранбі на підтримку українського народу у зв’язку з другою річницею повномасштабної війни Росії проти України.

Під час маніфестації в Монреалі Почесний консул України в Монреалі Евген Чолій заявив, що в інтересах усіх країн-членів НАТО є вчасно надати всю необхідну допомогу для якнайшвидшої перемоги України у цій війні оскільки це дозволить запобігти Третій світовій війні та є найкращою гарантією миру, безпеки та стабільності в Європі.

Нагадаємо, у генеральному консульстві США у Квебеку (Канада) відбувся прийом української хокейної команди Ukraine Team Select, на якому був присутній почесний консул України для провінції Квебек Евген Чолій.

Фото з Офісу Прем’єр-міністра Квебеку: Михайло Швець, Евген Чолій, прем'єр-міністр Квебеку Франсуа Лего і Симон Куклевський.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-