Запрацював Віртуальний музей української діаспори

Запрацював Віртуальний музей української діаспори

Укрінформ
Музей української діаспори (Київ) оголосив про початок роботи Віртуального музею української діаспори.

Як передає Укрінформ, про це Музей української діаспори повідомив на своїй фейсбук-сторінці.

Зауважується, що наразі сайт працює в тестовому режимі, його вдосконалюють і наповнюють.

Колекція Віртуального музею української діаспори базується на фондах Музею української діаспори, а також вміщує вибрані предмети зі збірок партнерських інституцій та приватних осіб. До колекції залучатимуться експонати, які знайомлять з історією та культурними надбаннями українців світу, а також ті, що відображають історію та культуру України та зберігаються в діаспорних інституціях.

Колекція згрупована за видами експонатів. Також виділені окремі тематичні чи меморіальні розділи, зокрема, присвячені останньому Президенту УНР в екзилі Миколі Плав’юку, диригенту та композитору Олександрові Кошицю, мистецькій династії Кричевських, українцям в Канаді та українцям в Австралії.

Проєкт реалізований Благодійною організацією «Міжнародний благодійний фонд світових українців «Діаспора» (Charitable Foundation «Diaspora») за підтримки Українського культурного фонду.

До створення Віртуального музею української діаспори долучилися: Осередок української культури й освіти (Канада), Українська вільна академія наук (УВАН, США), Ukrainian National Museum in Chicago (США), Ukrainian Museum in New York (США) та Музей мистецької родини Кричевських (Україна), Shevchenko Scientific Society, USA, Гейвордське історичне товариство (США), Центральний державний архів-музей літератури і мистецтва України, Центральний державний аудіовізуальний та електронний архів, Інститут літератури ім.Т.Г.Шевченка НАН України.

Нагадаємо, Музей української діаспори (Київ) отримав з допоміжного фонду Української вільної академії наук (США) цінні історичні артефакти, а також низку оцифрованих матеріалів для розміщення у своєму віртуальному музеї.

Фото: Музей української діаспори

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-