У Туреччині відбулася виставка традиційних розписів від турецьких та українських митців

У Туреччині відбулася виставка традиційних розписів від турецьких та українських митців

Фото
Укрінформ
У місті Конія (Туреччина) відбулася виставка турецьких та українських митців та аматорів мистецтва «Культурна спадщина турецьких і українських ремесел Чині та Петриківського розпису».

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомила Українська асоціація в Конії.

Подія відбулася за підтримки та допомоги Посольства України в Турецькій Республіці.

У відкритті виставки та церемонії вручення подяк організаторам та учасникам заходу від Посольства взяли участь голова провінції Конья пан Хасан Ангі, директор провінції Конья з питань культури та туризму пан Абдусеттар Ярар, голова Асоціації кримських тюрків пан Мустафа Сиррі Демірель, голова Асоціації бізнесменів KONIAD пан Мустафа Балта, голова Асоціації українців у Конії пані Аліна Парасєй Гочер.

Асоціація висловила подяку організаторам – пані Озгюр Озджан та пані Гюнай Бахарили, спонсорам Think Hotel, голові Асоціації кримських тюрків пану Мустафі Сиррі Демірелю та голові Асоціації бізнесменів KONIAD пану Мустафі Балті, які зробили вагомий внесок у створення цієї виставки.

Нагадаємо, Українська спілка в Анкарі (Туреччина) представила на Фестивалі культур світу український стенд і творчу культурну програму.

Фото: Українська асоціація в Конії / Фейсбук

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-