У Будапешті презентували художню виставку Богдана Губаля

У Будапешті презентували художню виставку Богдана Губаля

Фото
Укрінформ
У Будапешті, у Центрі української культури та документації в Угорщині, з великим успіхом відбулося відкриття виставки члена національної спілки художників України Богдана Губаля.

Як передає Укрінформ, про це повідомляється на сторінці українців в Угорщині у Фейсбуці

На початку мистецького вечора прозвучав музичний номер – романс Дениса Січинського «Бабине літо» у виконанні співачки Вікторії Вороніної, випускниці вокального відділу Інституту мистецтв цього ж університету, та фортепіанному супроводі Наталії Герети.

Серед почесних гостей свята були присутні голова консульського відділу Посольства України в Угорщині Олександр Заболотний і голова Товариства української культури в Угорщині та член президії Світового Конгресу Українців Ярослава Хортяні.

На виставці було представлено 24 твори художника, виконані у техніці пастелі. Пастель для Богдана Губаля є фіксація відчуття світу засобами абстрагованих форм. Важливою складовою для передачі емоцій являється колір. Пастель – це є самовираження, одночасно, це є постійні експерименти, які потім застосовуються у текстилі, дизайні.

Перед гостями заходу з вітальним словом виступила також кандидат мистецтвознавства, доцент Кафедри дизайну і теорії мистецтв Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника Надія Бабій.

У другій частині вечора пройшов показ нового документального фільму «ПО ТОЙ БІК МИРУ» виробництва української творчої команди «ТРО Медіа».

Богдан Губаль з 2003 року працює на посаді доцента кафедри образотворчого мистецтва та дизайну, а з 2017 року отримав вчене звання професора кафедри дизайну та теорії мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Нагадаємо, у Будапешті вийшов друком двотомник поезії відомого українського письменника Михайла Жайворона.

Фото: ukrajinci.hu

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-