Владика УГКЦ відвідав вірних на Північному острові Нової Зеландії

Владика УГКЦ відвідав вірних на Північному острові Нової Зеландії

Фото
Укрінформ
Владика Української греко-католицької церкви Микола Бичок, єпарх Мельбурнський, та отець Андрій Микитюк, синкел у справах мирян, відвідали з душпастирським візитом Північний острів Нової Зеландії.

Як передає Укрінформ, про це повідомив інформаційний ресурс УГКЦ.

Прибувши в Окленд, владика й отець продовжили місію, відвідуючи українців у містах Веллінгтон, Гамільтон, Роторуа, Вайканаі, де мали можливість зустрітися з українцями, поговорити, порадіти та просто побути разом.

Також владика Микола мав офіційну зустріч із кардиналом Джоном Дью, архиєпископом Веллінгтонським. Також у цей день відбулася зустріч з архиєпископом Новатусом Руґамбва, папським нунцієм у Новій Зеландії. На цих зустрічах обговорювали питання співпраці, допомоги Україні й українцям, а також владика подякував за підтримку, яку надає Нова Зеландія.

За повідомленням, у храмі Матері Божої у Веллінгтоні відбулася Архиєрейська Божественна Літургія, на яку зібралися українці, що спільно молилися за мир в Україні, всіх полеглих, зокрема згадали двох новозеландців, котрі загинули на війні в Україні.

У проповіді владика Микола наголосив на важливості того, що Христос зцілює – насамперед нашу душу, а відтак і тіло. Тому ми маємо приходити до Нього та черпати з того оздоровлення, яке Він нам подає.

Читайте також: Владика УГКЦ узяв участь в благодійному заході на підтримку України Австралії

Також відбулася архиєрейська божественна літургія у храмі Матері Божої Неустанної Помочі в Окленді, під час якої владика уділив тайни християнського втаємничення новому учаснику християнської родини – Маркові.

У проповіді владика Микола наголосив на тому, що дуже важливо мати друзів. Подібно, як розслаблений із євангельського уривка від Марка мав чотирьох друзів, які принесли його і поставили перед Христом, так і Україна в непрості часи має багато друзів. Кожен із нас, хто робить свою справу на тому місці, де є, стає частиною тих друзів, які допомагають Україні, щоб якнайшвидше настав мир.

Після Літургії вірні радо скористалися нагодою поспілкуватися з владикою та о. Андрієм у парафіяльному залі.

Пізніше владика Микола й о. Андрій зустрілися із представниками екуменічної ради Окленда. Зустріч організували представники Англіканської Церкви. Серед присутніх були представники Римо-Католицької, Англіканської та Мелхітської Греко-Католицької Церков. На закінчення усі спільно помолилися «Боже, великий, єдиний», псалом та «Отче наш» за перемогу й мир в Україні.

Двотижневий візит до Нової Зеландії завершився спільною молитвою з чисельними вірними у Мелхітській греко-католицькій церкві в Окленді, до якої також долучилися віряни інших східних католицьких церков.

Нагадаємо, владика Української греко-католицької церкви Микола Бичок, єпарх Мельбурнський, здійснив душпастирський візит до найвіддаленішого храму єпархії, Різдва Івана Хрестителя в місті Перт, що на заході Австралії.

Фото: ugcc.ua, Ukrainian Greek-Catholic Church in New Zealand

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-